Ofertë!

iPhone 13

42,127 L63,800 L

-27%

Pershkrimi i Produktit:

 • Ekrani: 6,1 inç (15,4 cm), Super Retina XDR OLED
 • Memoria: 128 GB ROM
 • Procesori: Apple A15 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 12 MP + 12 MP e pasme e dyfishtë dhe kamera e përparme 12 MP
 • Bateria: Karikimi me valë 15 W
 • Siguria: FaceID

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit:

iPhone 13

iPhone 13 në shitje

iPhone 13 në shitje nga SATURN DAY i pajisur me versionin iOS 15 për performancë miqësore për përdoruesit, i pajisur me meorie 128GB hapësirë ​​ruajtëse për ruajtjen e të dhënave tuaja. Kamera e dyfishtë e pasme me një kamerë selfie 12 MP bën fotografi mahnitëse Ekran Super Retina XDR 6,1 inç për pamje perfekte. Bateri litium-jon me mbështetje për karikimin pa tela MagSafe deri në 15W. 4 GB RAM për reagim pa probleme. Per iPhone 13 Vitrine cmimi eshte i arsyeshem

Karakteristikat e iPhone 13

Ekrani:

 • Ekran Super Retina XDR
 • Ekran OLED me të gjithë ekranin 5,4 inç (diagonal).
 • Rezolucioni 2340 me 1080 pixel në 476 ppi
 • Ekran HDR
 • Prekja Haptike
 • Raporti i kontrastit 2,000,000:1 (i zakonshëm)
 • 800 nits shkëlqim maksimal (i zakonshëm); 1200 nits ndriçimi maksimal (HDR)
 • Veshje oleofobike rezistente ndaj gjurmëve të gishtave
 • Mbështetje për shfaqjen e shumë gjuhëve dhe karaktereve në të njëjtën kohë

Çip

 • Çipi A15 Bionic
 • CPU me 6 bërthama me 2 bërthama të performancës dhe 4 bërthama efikasiteti
 • GPU me 4 bërthama

Kamera:

 • Sistemi i kamerave të dyfishta 12 MP: Kamera kryesore dhe ultra e gjerë
 • Kryesor: hapje ƒ/1.6
 • Ultra e gjerë: hapje ƒ/2.4 dhe fushë e shikimit 120°
 • Zmadhimi optik 2x
 • Zmadhimi dixhital deri në 5x
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Ndriçimi i portretit me gjashtë efekte (Natyrore, Studio, Kontur, Skenë, Mono skene, Mono me tast të lartë)
 • Stabilizimi i imazhit optik i zhvendosjes së sensorit (Kryesor)
 • Lente me shtatë elementë (Kryesore); lente me pesë elementë (Ultra Wide)
 • Blici True Tone me Slow Sync
 • Panorama (deri në 63 MP)
 • Mbulesa e lenteve me kristal safir
 • 100% pikselë të fokusit (kryesore)
 • Modaliteti i natës
 • Fusion i thellë
 • Smart HDR 4
 • Stilet fotografike
 • Kapje e gjerë ngjyrash për fotot dhe fotot e drejtpërdrejta
 • Korrigjimi i lenteve (Ultra i gjerë)
 • Korrigjim i avancuar i syve të kuq
 • Stabilizimi automatik i imazhit
 • Formatet e imazhit të kapur: HEIF dhe JPEG

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Modeli

I ri, I perdorur