SAMSUNG S9 VITRINE

14,490 L

Përshkrimi i Produktit

 • Ekrani: 5.8 inç Super AMOLED
 • Procesori: Qualcomm Snapdragon 845
 • Kamera e pasme: 12MP
 • Sistemi operativ: Android 8.0 Oreo

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Samsung Galaxy S9

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy S9 vitrine në shitje

Samsung Galaxy S9 në shitje nga SATURNDAY. Galaxy S9 përmban një ekran Super AMOLED 5,8 inç me një rezolucion prej 1440 x 2960 piksele, duke ofruar ngjyra të gjalla dhe detaje të mprehta. Pajisja mundësohet ose nga një procesor Qualcomm Snapdragon 845 ose nga procesori Exynos 9810 i Samsung.

Kamera e pasme është një sensor 12 megapiksel me një hapje të ndryshueshme që mund të përshtatet midis f/1.5 dhe f/2.4 në varësi të kushteve të ndriçimit. Kjo lejon performancë më të mirë në dritë të ulët dhe kontroll më të thellësisë së fushës. Kamera e përparme është një sensor 8 megapiksel me fokus automatik, duke siguruar selfie të mprehta.

Karakteristikat te Galaxy S9

Ekrani:

 • Ekran 5.8 inç Super AMOLED me një rezolucion prej 1440 x 2960 piksele
 • Raporti i pamjes 18.5:9

Procesori:

 • Procesori Qualcomm Snapdragon 845 ose procesori Samsung Exynos 9810 (në varësi të rajonit)

Kamera e pasme:

 • Sensori 12 megapiksel me një hapje të ndryshueshme prej f/1.5 në f/2.4
 • Stabilizimi optik i imazhit
 • Dual Pixel PDAF (fokus automatik me zbulimin e fazës)
 • Regjistrim video 4K me 60 fps
 • Regjistrim video me lëvizje të ngadaltë 720p në 960fps

Kamera perballe:

 • Sensori 8 megapiksel
 • Fokusimi automatik

Bateria:

 • Bateria jo e lëvizshme 3000 mAh
 • Karikimi i shpejtë (Quick Charge 2.0)
 • Karikimi me valë (standardet Qi dhe PMA)

Lidhshmëria:

 • 4G LTE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, NFC, GPS, USB Type-C

Sensorët:

 • Skaneri i irisit, skaner i gjurmëve të gishtërinjve (i montuar në pjesën e pasme), akselerometër, xhiro, afërsia, busull, barometër, rrahjet e zemrës, SpO2

Sistemi operativ:

 • Android 8.0 Oreo (i përmirësuar në Android 10 me One UI 2.0)

Dimensionet:

 • 147,7 x 68,7 x 8,5 mm

Samsung Galaxy S9 cmimi

Për Samsung Galaxy S9 cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok

Informacion shtesë

Memorie

64GB

Ram

4 Gb