SAMSUNG S21 FE

32,775 L

Pershkrimi i Produktit

 • Ekran: 6,4 inç
 • Processori: Samsung Exynos 2100
 • Bateria: 4500 mAh
 • Sistemi i Oprimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy S21 FE në shitje

Samsung Galaxy S21 FE ne shitje nga SATURNDAY. Galaxy S21 FE përmban një ekran 6.4 inç Dynamic AMOLED 2X me një rezolucion prej 2340 x 1080 piksele, një shpejtësi rifreskimi 120 Hz dhe mbështetje për HDR10+. Pajisja ka një kornizë alumini dhe mbrohet nga Gorilla Glass Victus si në pjesën e përparme ashtu edhe në pjesën e pasme.

Galaxy S21 FE mundësohet nga çipi Exynos 2100 i Samsung. Për sa i përket kamerës, Galaxy S21 FE ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme, i cili përfshin një sensor primar 12 MP, një lente ultra të gjerë 12MP dhe nje lente telefoto 8MP që ofrojnë respektivisht zmadhim optik 3x dhe 10x. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 32 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të Galaxy S21 FE

Ekrani i Galaxy S21 FE:

 • Ekran 6,4 inç Dynamic AMOLED 2X me rezolucion 2340 x 1080, 403 ppi
 • Shkalla e rifreskimit përshtatës 120 Hz
 • Mbështetje HDR10+
 • Mbrojtje Corning Gorilla Glass Victus

Procesori i Galaxy S21 FE:

 • Exynos 2100

Memoria e Galaxy S21 FE:

 • 128 GB memorie të brendshme
 • Hapësirë ​​ruajtëse jo e zgjerueshme

Bateria e Galaxy S21 FE:

 • Bateri 4500 mAh me karikim të shpejtë dhe mbështetje për karikim me valë

Sistemi operativ i Galaxy S21 FE:

 • Android 12

Lidhshmëria e Galaxy S21 FE:

 • Bluetooth 5.0
 • NFC
 • Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
 • USB-C
 • Lidhja 5G

Samsung Galaxy S21 FE cmimi

Për Samsung Galaxy S21 FE cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

8 Gb