Ofertë!

iPhone 11

25,440 L40,685 L

-22%

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Pershkrimi i Produktit

iPhone 11 në shitje

iPhone 11 në shitje nga SATURNDAY. I pajisur me ekran LCD Retina 6,1 inç me një rezolucion prej 1792 x 828 piksele, i cili siguron saktësi dhe shkëlqim të shkëlqyeshëm të ngjyrave. Telefoni mundësohet nga çipi A13 Bionic i Apple, i cili është një nga procesorët celularë më të shpejtë në dispozicion dhe mundëson performancë të qetë dhe të shpejtë. iPhone 11 ka një sistem kamerash të pasme me dy lente që përfshin një lente të gjerë 12 megapikselë dhe një lente ultra të gjerë 12 megapikselë.

Specifikat te iPhone 11

Specifikat te iPhone 11 jane

Ekrani i iPhone 11:

Ekran IPS LCD me Retina të lëngshme 6,1 inç me rezolucion prej 1792 x 828 piksele dhe teknologji True Tone

Çipi e iPhone 11:

Apple A13 Bionic

Memoria e iPhone 11:

 • RAM: 4 GB
 • ROM: 64/128/256 GB

Kamera e pasme e iPhone 11:

 • Kamera e gjerë 12 MP me hapje f/1.8 dhe OIS
 • Kamera ultra e gjerë 12 MP me hapje f/2.4
 • Zmadhimi optik 2x, zmadhimi dixhital deri në 5x
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Smart HDR për foto
 • Blic me dy ngjyra LED me sinkronizim të ngadaltë

Kamera e përparme e iPhone 11:

Kamera 12 MP TrueDepth me hapje f/2.2 dhe regjistrim video 4K deri në 60 fps

Regjistrimi i videos:

 • Regjistrim video 4K me 60 fps
 • Regjistrim video HD 1080p me 30 ose 60 fps
 • Mbështetje për video në lëvizje për 1080p me 120 fps
 • Gama e zgjeruar dinamike për video deri në 60 fps

Lidhshmëria e iPhone 11:

 • 4G LTE
 • Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6)
 • Bluetooth 5.0
 • NFC me modalitetin e lexuesit
 • GPS

Bateria e iPhone 11:

Bateria 3,110 mAh, që mbështet karikim të shpejtë deri në 18 W dhe karikim me valë Qi

Rezistenca ndaj ujit dhe pluhurit:

Vlerësimi i rezistencës ndaj ujit dhe pluhurit IP68

iPhone 11  cmimi

Për iPhone 11  cmimi është i arsyeshem dhe më i mirë në treg cilesia më e mire që mund të gjeni në treg.

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok

 

 

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 256GB, 64GB

Modeli

I ri, I perdorur