Ofertë!

iPhone Xs Vitrine

19,055 L

-24%

Pershkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran OLED 5,8 inç Super Retina me HDR
 • Processori: Çipi Apple A12 Bionic me CPU me 6 bërthama dhe GPU me 4 bërthama
 • Kamera: Kamera të dyfishta të pasme 12 megapikselë me blic katër-LED me tone të dyfishta
 • Memoria: 256 GB
 • Siguria: FaceID

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit:

iPhone Xs Vitrine ne shitje

iPhone Xs Vitrine ne shitje nga SATURNDAY. iPhone Xs përmban një ekran Super Retina OLED 5.8 inç me një rezolucion prej 1125 x 2436 piksele, duke ofruar një cilësi të mprehtë dhe të qartë imazhi. Telefoni ka një kornizë çeliku inox me një xhami prapa dhe përpara, duke i dhënë atij një pamje të hijshme dhe premium. iPhone XS mundësohet nga çipi A12 Bionic i Apple, i cili ofron performancë dhe shpejtësi të shkëlqyer. iPhone XS ka një konfigurim të dyfishtë kamerë në anën e pasme, i përbërë nga një lente me kënd të gjerë 12 megapikselë dhe një lente telefoto 12 megapikselë. Kamera ofron veçori të tilla si stabilizimi optik i imazhit, zmadhimi optik 2x dhe regjistrimi i videos 4K me 60 korniza për sekondë.

Karakteristikat të iPhone Xs

Dimensionet:

 • Lartësia: 143,6 mm (5,65 inç)
 • Gjerësia: 70,9 mm (2,79 inç)
 • Thellësia: 7,7 mm (0,30 inç)
 • Pesha: 177 gram (6.24 ons)

Ekrani:

 • Ekran OLED 5,8 inç Super Retina me HDR
 • Rezolucioni: 1125 x 2436 piksele, raporti 19,5:9 (~ 458 ppi densitet)
 • Xham rezistent ndaj gërvishtjeve me veshje oleofobike
 • Mbështetje Dolby Vision dhe HDR10
 • Teknologjia 3D Touch dhe True Tone

Procesori:

 • Çipi Apple A12 Bionic me CPU me 6 bërthama dhe GPU me 4 bërthama
 • Motori Neural për detyrat e mësimit të makinerive dhe AI
 • Procesi i prodhimit 7 nm

Kamera:

 • Kamera të dyfishta të pasme 12 megapikselë me blic katër-LED me tone të dyfishta
 • Kamera TrueDepth e përparme 7 megapikselë me Face ID
 • Stabilizimi optik i imazhit (OIS) dhe fokusimi automatik i zbulimit të fazës (PDAF)
 • Zmadhimi optik 2x; zmadhimi dixhital deri në 10x
 • Regjistrim video 4K me 60 korniza për sekondë

Lidhshmëria:

 • Wi-Fi 802.11ac me MIMO
 • Bluetooth 5.0
 • GPS, GLONASS, Galileo dhe QZSS
 • NFC për Apple Pay

Bateria:

 • Bateria e integruar e ringarkueshme litium-jon
 • Deri në 20 orë kohë bisede (3G)
 • Luajtja e muzikës deri në 60 orë

iPhone Xs Vitrine cmimi

Për iPhone Xs Vitrine cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok

Informacion shtesë

Memorie

256GB, 64GB