Iphone SE

17,825 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran Retina IPS LCD 4,7 inç
 • Procesori: Hexa-core (2×2.65 GHz + 4×1.8 GHz Thunder)
 • Memoria: 64GB

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit:

iPhone SE në shitje

iPhone SE në shitje nga SATURNDAY. I pajisur me një ekran Retina 4.7 inç me një rezolucion prej 750 x 1334 piksele. Iphone SE ka një kamerë të vetme të pasme 12 megapikselë që mbështet stabilizimin optik të imazhit dhe mund të regjistrojë video 4K me 60 korniza për sekondë. Kamera e përparme është një kamerë 7 megapikselë që gjithashtu mbështet regjistrimin e videos 1080p. iPhone SE është i pajisur me një bateri 1624 mAh që mbështet karikimin e shpejtë.

Karakteristikat të iPhone SE

Dimensionet:

 • Lartësia: 138,4 mm (5,45 inç)
 • Gjerësia: 67,3 mm (2,65 inç)
 • Thellësia: 7,3 mm (0,29 inç)
 • Pesha: 148 gram (5.22 ons)
 • IP67 rezistent ndaj pluhrit/ujit (deri në 1 metër për 30 minuta)

Ekrani:

 • Ekran Retina IPS LCD 4,7 inç
 • Rezolucioni: 750 x 1334 piksele, raporti 16:9 (~ 326 ppi densitet)
 • Gamë e gjerë ngjyrash dhe teknologji 3D Touch
 • Xhami i forcuar me jon

Processori:

 • Hexa-core (2×2.65 GHz + 4×1.8 GHz Thunder)

 

Kamera:

 • Kamera e pasme 12 megapikselë me stabilizues optik të imazhit (OIS)
 • Kamera e përparme 7 megapikselë

Lidhshmëria:

 • Wi-Fi 802.11ac me MIMO
 • Bluetooth 5.0
 • GPS, GLONASS
 • NFC për Apple Pay

Bateria:

 • Bateria e integruar e ringarkueshme litium-jon
 • Deri në 14 orë kohë bisede (3G)
 • Luajtja e muzikës deri në 40 orë

iPhone SE cmimi

Për iPhone SE cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok

Informacion shtesë

Memorie

64GB