Ofertë!

GOOGLE PIXEL 4

19,055 L

-36%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 5.7 inç
  • Processori: Qualcomm SM8150 Snapdragon 855
  • Bateria: 2800mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 10

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

GOOGLE PIXEL 4 në shitje

GOOGLE PIXEL 4 ne shitje nga SATURNDAY. GOOGLE PIXEL 4 përmban një ekran 5.7 inç P-OLED me një rezolucion prej 1080 x 2280 piksele.

GOOGLE PIXEL 4 ka një konfigurim me dy kamera në anën e pasme 12.2 MP dhe 16 MP telephoto. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 8 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të GOOGLE PIXEL 4

Ekrani  i GOOGLE PIXEL 4 :

  • Ekran  5.7 inç P-OLED me rezolucion 1080 x 2280 444 ppi

Procesori i GOOGLE PIXEL 4 :

  • Qualcomm SM8150 Snapdragon 855

Memoria e GOOGLE PIXEL 4 :

  • 64 GB memorie të brendshme

Bateria e GOOGLE PIXEL 4 :

  • Bateri 2800 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i GOOGLE PIXEL 4 :

  • Android 10

GOOGLE PIXEL 4 cmimi

Për GOOGLE PIXEL 4 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

64GB

Ram

4 Gb