ONEPLUS 8 PRO

56,350 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.78 inç
  • Processori:Qualcomm SM8250 Snapdragon 865
  • Bateria: 4510 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 10

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

ONEPLUS 8 PRO në shitje

ONEPLUS 8 PRO ne shitje nga SATURNDAY. ONEPLUS 8 PRO përmban një ekran 6.78 inç Fluid AMOLED me një rezolucion prej 1440 x 3168 piksele.

ONEPLUS 8 PRO ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme 48 MP, 48 MP ultrawide, 8 telephoto dhe 5 MP color filter camera. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 16 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të ONEPLUS 8 PRO

Ekrani  i ONEPLUS 8 PRO :

  • Ekran  6.78 inç Fluid AMOLED me rezolucion 1440 x 3168, 513 ppi
  • HDR10+

Procesori i ONEPLUS 8 PRO :

  • Qualcomm SM8250 Snapdragon 865

Memoria e ONEPLUS 8 PRO :

  • 256 GB memorie të brendshme

Bateria e ONEPLUS 8 PRO :

  • Bateri 4510 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i ONEPLUS 8 PRO :

  • Android 10

ONEPLUS 8 PRO cmimi

Për ONEPLUS 8 PRO cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

256GB

Ram

12GB