SAMSUNG TAB S8 ULTRA

118,450 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 14.6 inç
  • Processori: Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1
  • Bateria: 11200 mAh
  • Sistemi i Oprimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy TAB S8 ULTRAnë shitje

Samsung Galaxy TAB S8 ULTRAne shitje nga SATURNDAY. Galaxy TAB S8 ULTRApërmban një ekran 14.6 inç Super AMOLED me një rezolucion prej 1848 x 2960 piksele.

Galaxy TAB S8 ULTRA ka një konfigurim me dy kamera në anën e pasme 13 MP dhe 6 MP. Pajisja gjithashtu përmban dy kamera të përparme 12 MP dhe 12 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të Galaxy TAB S8 ULTRA

Ekrani i Galaxy TAB S8 ULTRA:

  • Ekran  14.6 inç Super AMOLED me rezolucion 1848 x 2960, 240  ppi
  • HDR10+

Procesori i Galaxy TAB S8 ULTRA:

  • Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1

Bateria e Galaxy TAB S8 ULTRA:

  • Bateri 11200 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i Galaxy TAB S8 ULTRA:

  • Android 12

Samsung Galaxy TAB S8 ULTRA cmimi

Për Samsung Galaxy TAB S8 ULTRA cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg