XIAOMI PAD 5

35,075 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 11.0 inç
  • Processori: Qualcomm Snapdragon 860
  • Bateria: 8720 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 11

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI PAD 5 në shitje

XIAOMI PAD 5 ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI PAD 5 përmban një ekran 11.0 inç IPS LCD me një rezolucion prej 1600 x 2560 piksele.

XIAOMI PAD 5 ka një konfigurim me një kamera në anën e pasme 13 MP. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 8 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI PAD 5

Ekrani  i XIAOMI PAD 5 :

  • Ekran  11.0 inç IPS LCD me rezolucion 1600 x 2560, 274 ppi

Procesori i XIAOMI PAD 5 :

  • Qualcomm Snapdragon 860

Memoria e XIAOMI PAD 5 :

  • 128 GB memorie të brendshme
  • Hapësirë ​​ruajtëse jo e zgjerueshme

Bateria e XIAOMI PAD 5 :

  • Bateri 8720 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i XIAOMI PAD 5 :

  • Android 11

XIAOMI PAD 5 cmimi

Për XIAOMI PAD 5 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

6 Gb