SAMSUNG TAB S6

31,050 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 10.4 inç
  • Processori: Exynos 9611
  • Bateria: 7040 mAh
  • Sistemi i Oprimit: Android 10

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy TAB S6 në shitje

Samsung Galaxy TAB S6 ne shitje nga SATURNDAY. Galaxy TAB S6 përmban një ekran 10.4 inç TFT LCD me një rezolucion prej 1200 x 2000 piksele.

Galaxy TAB S6 ka një konfigurim me një kamera në anën e pasme 8 MP. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 5 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të Galaxy TAB S6

Ekrani i Galaxy TAB S6 :

  • Ekran  10.4 inç TFT LCD me rezolucion 1200 x 2000, 224 ppi

Procesori i Galaxy TAB S6 :

  • Exynos 9611

Memoria e Galaxy TAB S6 :

  • 64 GB memorie të brendshme
  • Hapësirë ​​ruajtëse jo e zgjerueshme

Bateria e Galaxy TAB S6 :

  • Bateri 7040 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i Galaxy TAB S6 :

  • Android 10

Samsung Galaxy TAB S6 cmimi

Për Samsung Galaxy TAB S6 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

64GB

Ram

4 Gb