HUAWEI MATEPAD

18,975 L23,000 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 10.4 inç
  • Processori: Kirin 810
  • Bateria:  7250 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 10

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

HUAWEI MATEPAD në shitje

HUAWEI MATEPAD ne shitje nga SATURNDAY. HUAWEI MATEPAD përmban një ekran 10.4 inç IPS LCD me një rezolucion prej 1200 x 2000 piksele.

HUAWEI MATEPAD ka një konfigurim me një kamera në anën e pasme 8 MP. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 8 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të HUAWEI MATEPAD

Ekrani  i HUAWEI MATEPAD :

  • Ekran  10.4 inç IPS LCD me rezolucion 1200 x 2000, 224 ppi

Procesori i HUAWEI MATEPAD :

  • Kirin 810

Memoria e HUAWEI MATEPAD :

  • 32/64 GB memorie të brendshme
  • Hapësirë ​​ruajtëse jo e zgjerueshme

Bateria e HUAWEI MATEPAD :

  • Bateri 7250 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i HUAWEI MATEPAD :

  • Android 10

HUAWEI MATEPAD cmimi

Për HUAWEI MATEPAD cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

32GB, 64GB