Samsung Galaxy S23 Plus

81,075 L

I krijuar pjesërisht me xham të ricikluar dhe plastikë nga oqeani. I pajisur me një sensor me rezolucion të lartë dhe pikselë inteligjentë që thithin dritën duke ofruar fotografi të qarta në çdo orë. Më shumë dritë për natën tuaj. Bëhuni gati për një galeri plot me foto epike të natës që të gjithë do të dëshirojnë. Inteligjenca artificiale e përmirësuar e natës i mban detajet të qarta, në mënyrë që fotot dhe videot në dritë të ulët të qëndrojnë të ndritshme dhe plot ngjyra, nga muzgu deri në agim. Të gjitha këto me një bateri që zgjat gjatë gjithë ditës.

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Brendi Samsung
Modeli i Produktit TELEFON SAMSUNG GALAXY S23+ SM-S916 | 6.6″ 8GB RAM 512GB BLACK
Rezolucioni 1080 x 2340 pixels
Madhesia e ekranit 6.6 inch
Rrjeti 5G
Ngjyra Black
Procesor Octa Core
Shpejtësia e procesorit Octa-core (1×3.2 GHz Cortex-X3 & 2×2.8 GHz Cortex-A715 & 2×2.8 GHz Cortex-A710 & 3×2.0 GHz Cortex-A510)
Memoria 512 GB
Slot
Ram memoria 8 GB
Kamera e pasme 50 MP, f/1.8, 23mm, 10 MP,12 MP
Kamera e përparme 12 MP, f/2.2, 25mm (wide), PDAF
Bluetooth Yes
Fingerprint Yes
Bateria Li-Ion 3900 mAh
Sistemi operativ Android 13, One UI 5.1

Informacion shtesë

Memorie

256GB

Ram

8 Gb