Ofertë!

Samsung Galaxy S23 Ultra

77,765 L86,005 L

-22%

Më tepër inovacion më pak gjurmë! Dizajni i mrekullueshëm simetrik kthehet me një ndryshim të madh: përdorimin e materialeve të ricikluara dhe të ndërgjegjshme për mjedisin. Çipi më i shpejtë dhe më i fuqishëm i Samsung-ut ndonjëherë.  Galaxy S23 Ultra vjen me bateri që zgjat gjatë gjithë ditës dhe karikim super të shpejtë 45 W. Ekrani Dynamic AMOLED 2x përmirëson dukshmërinë e ekranit me deri në 1750 nits në ndriçimin maksimal. Pra, do të jeni në gjendje të shihni dhe punoni edhe kur jeni jashtë nën shkëlqimin verbues të dritës së diellit. Kamera kryesore është 200 MP dhe ju mundësoni të kapni foto mahnitëse dhe video të qëndrueshme fal stabilizuesit të integruar i cili korrigjon lëkundjet e kamerës dhe fokuson disa objekte njëkohësisht. Bëjeni tuajë!

 

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

 

Memoria 256 Gb, 512 Gb
Ram 12GB, 8GB
Ekrani Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1200 nits (HBM), 1750 nits (peak)
6.8 inç
Proçesori Octa-core (1×3.36 GHz Cortex-X3 & 2×2.8 GHz Cortex-A715 & 2×2.8 GHz Cortex-A710 & 3×2.0 GHz Cortex-A510)
Kamera 200 MP, f/1.7, 24mm (wide), 1/1.3″, 0.6µm, multi-directional PDAF, Laser AF, OIS
10 MP, f/4.9, 230mm (periscope telephoto), 1/3.52″, 1.12µm, Dual Pixel PDAF, OIS, 10x optical zoom
10 MP, f/2.4, 70mm (telephoto), 1/3.52″, 1.12µm, Dual Pixel PDAF, OIS, 3x optical zoom
12 MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultrawide), 1/2.55″, 1.4µm, Dual Pixel PDAF, Super Steady video
Bateria -Li-Ion 5000 mAh, non-removable
-Fast charging 45W

Informacion shtesë

Memorie

256GB, 512 GB

Ram

12GB, 8 Gb