iPhone Xs Max Vitrine

31,165 L37,490 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran OLED Super Retina 6,5 ​​inç
 • Memoria: 64/256/512 GB
 • Dizajni: Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit
 • Procesori: Çip A12 Bionic me CPU me 6 bërthama dhe GPU me 4 bërthama
 • Kamera: Kamera e iPhone Xs Max ka sistem të dyfishtë 12 megapikselë (lentet me kënd të gjerë dhe telefoto)

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi  i Produktit: 

iPhone Xs Max në shitje

iPhone Xs Max në shitje nga SATURN DAY. I pajisur me një ekran 6,5 inç Super Retina OLED me një rezolucion prej 2688 x 1242 piksele, i pajisur me kamerë të dyfishtë në pjesën e pasme me lente me kënd të gjerë 12 megapikselë. Gjithashtu përmban Smart HDR për foto dhe regjistrim video 4K me 60 korniza për sekondë. iPhoni është pajisur me një Çip A12 Bionic që ofron një performancë dhe efikasitet më të lartë në krahasim me iPhone të gjeneratës së mëparshme.

iPhone Xs Max cmimi

Për iPhone Xs Max cmimi është i arsyeshë dhe më i mirë në treg

Specifikat të iPhone Xs Max:

Specifikat të iPhone Xs Max

Ekran:

 • Ekran OLED Super Retina 6,5 ​​inç
 • Rezolucioni: 2688 x 1242 piksele
 • 458 piksele për inç (ppi)
 • Ekrani True Tone
 • Ekran HDR
 • Ekran i gjerë me ngjyra (P3)
 • 3D Touch
 • Veshje oleofobike rezistente ndaj gjurmëve të gishtave

Kamera:

 • Kamera të dyfishta të pasme 12 megapikselë
 • Zmadhimi optik 2x; zmadhimi dixhital deri në 10x
 • Stabilizues i dyfishtë optik i imazhit
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Smart HDR për foto
 • Regjistrim video 4K me 60 fps
 • Mbështetje video Slo-mo për 1080p me 120 fps ose 240 fps
 • Kamera e përparme TrueDepth 7 megapikselë me hapje
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Regjistrim video HD 1080p me 60 fps

Bateria:

 • Bateria e integruar e ringarkueshme litium-jon
 • Deri në 25 orë kohë bisede
 • Deri në 13 orë përdorim interneti
 • Deri në 15 orë riprodhim video
 • Deri në 65 orë riprodhim audio

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok

 

 

Informacion shtesë

Memorie

256GB, 512 GB, 64GB