Samsung Galaxy m33 6/128 GB

22,230 L

Përshkrimi Specifik

 • Ekran: Super AMOLED 6,7 inç
 • Memorie: 128 GB
 • Kamera Kryesore: 50 MP (e gjerë), PDAF 5 MP (ultraide), 2 MP (thellësia) dhe 2 MP (makro)
 • Kamera Selfie: 8 MP (i gjerë)
 • Bateria: Bateri 5000 mAh
 • Sistemi i Operimit: Android 12

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy M33 në shitje

Samsung Galaxy M33 në shitje nga SATURNDAY. Galaxy M33 përmban një ekran me prekje kapacitore 6,6 inç Dynamic AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2408 piksele dhe mbrohet nga Corning Gorilla Glass 5, i cili ofron një përvojë të qartë dhe të gjallë shikimi. Telefoni mundësohet nga një procesor me tetë bërthama Tetë bërthama (2×2,4 GHz Cortex-A78 & 6×2,0 GHz Cortex-A55) dhe ka Çip Exynos 1280 (5 nm)

Karakteristikat të Galaxy M33 

Ekrani:

 • Ekran Super AMOLED 6,7 inç
 • Rezolucioni i plotë 1080 x 2408 piksele, (400 ppi densitet)
 • Raporti i pamjes 20:9
 • Corning Gorilla Glass 5

Procesori:

 • Çipi Exynos 1280 (5 nm)
 • CPU Tetë bërthama (2×2,4 GHz Cortex-A78 & 6×2,0 GHz Cortex-A55)
 • GPU Mali-G68

Memoria:

 • 6 GB RAM
 • 128 GB memorie të brendshme
 • Vende për kartën microSD për ruajtje të zgjerueshme deri në 1 TB

Kamera:

 • Konfigurimi i trefishtë i kamerës së pasme:
 • Sensori kryesor 50 MP, f/1.8, (i gjerë), PDAF
 • Lente me kënd ultra të gjerë 15 MP, f/2.2, 123˚ (ultraide)
 • Sensori i thellësisë 2 MP, f/2.4, (thellësia)
 • Kamera makro 2 MP, f/2.4, (makro)
 • Regjistrim video 4K me 30 fps
 • Kamera e vetme e përparme 8 MP, f/2.2, (i gjerë)

Bateria:

 • Bateri 5000 mAh
 • Karikimi i shpejtë 25 W

Sistemi i Operimit:

 • Android 12
 • One UI 4.1

Samsung Galaxy M33 cmimi

Për Samsung Galaxy M33 cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok