Samsung galaxy m13

15,210 L

Pershkrimi Specifik

 • Ekran PLS LCD 6.6 inç
 • Processori: Octa-core
 • Sistemi i Operimit: Android 12
 • Kamera Kryesore: 50 MP (i gjerë), PDAF 5 MP (ultraide), 2 MP (thellësia)

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy M13 në shitje

Samsung Galaxy M13 ne shitje nga SATURNDAY. Galaxy M13 është i pajisu me një ekran Super AMOLED 6,6 inç me një rezolucion prej 1080 x 2408 piksele dhe një raport pamjeje 19,5:9. Galaxy M13 mundësohet nga një procesor Exynos 850 tetë bërthama.

Pajisja funksionon në Android 12, One UI Core 4.1 të Samsung dhe mbështetet nga një bateri masive 5,000 mAh që mbështet karikimin e shpejtë 15 W. Galaxy M13 ka një konfigurim të trefishtë të kamerës në anën e pasme, e cila përfshin një sensor kryesor 50 megapiksel, një lente me kënd ultra të gjerë 5 megapiksel dhe një sensor thellësie 2 megapikselë. Në pjesën e përparme, ajo ka një kamerë selfie 8 megapikselë.

Karakteristika të Galaxy M13

Ekrani i Galaxy M13:

 • Ekran PLS LCD 6.6 inç
 • Rezolucioni prej 1080 x 2408 piksele
 • Raporti i pamjes 20:9

Procesori i Galaxy M13:

 • Octa-core (4×2.0 GHz Cortex-A55 & 4×2.0 GHz Cortex-A55)
 • GPU Mali-G52

Sistemi operativ i Galaxy M13:

 • Android 12, One UI Core 4.1

Kamera e Galaxy M13:

 • Konfigurimi i kamerës së trefishtë në anën e pasme:
 • Sensori kryesor 50 megapiksel
 • Lente 5 megapikselë me kënd ultra të gjerë
 • Sensori i thellësisë 2 megapiksel
 • Kamera e përparme 8 megapikselë

Bateria e Galaxy M13:

 • Bateri 5000 mAh
 • Mbështetje për karikim të shpejtë 15 W

Lidhshmëria:

 • WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, me bandë të dyfishtë
 • Bluetooth 5.0, A2DP, LE
 • GPS pozicionimi, GLONASS, GALILEO, BDS
 • NFC Po (varet nga tregu/rajoni)
 • USB USB Type-C 2.0

Dimensionet dhe pesha:

 • 165.4 x 76.9 x 8.4 mm
 • 192 g

Samsung Galaxy M13 cmimi

Për Samsung Galaxy M13 cmimi është i arsyeshëm