Ofertë!

SAMSUNG GALAXY M13

14,850 L

-7%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.6 inç
  • Processori: Exynos 850
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY M13 në shitje

SAMSUNG GALAXY M13 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY M13 përmban një ekran 6.6 inç PLS LCD Plus me një rezolucion prej 1080 x 2408 piksele.

SAMSUNG GALAXY M13 ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 50 MP, 5 MP ultrawide dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 8 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY M13

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY M13 :

  • Ekran  6.6 inç PLS LCD Plus me rezolucion 1080 x 2408, 400 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY M13 :

  • Exynos 850

Memoria e SAMSUNG GALAXY M13 :

  • 64 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY M13 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY M13 :

  • Single SIM ose Dual SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY M13 :

  • Android 12

SAMSUNG GALAXY M13 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY M13 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

64GB

Ram

4 Gb