Ofertë!

SAMSUNG GALAXY F13

12,650 L

-10%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.6 inç
  • Processori: Exynos 850
  • Bateria: 6000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY F13 në shitje

SAMSUNG GALAXY F13 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY F13 përmban një ekran 6.6 inç PLS LCD me një rezolucion prej 1080 x 2408 piksele.

SAMSUNG GALAXY F13 ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 13 MP, 5 MP ultrawide dhe 2  MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 5 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY F13

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY F13 :

  • Ekran  6.6 inç PLS LCD me rezolucion 1080 x 2408, 400 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY F13 :

  • Exynos 850

Memoria e SAMSUNG GALAXY F13 :

  • 64 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY F13 :

  • Bateri 6000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY F13 :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY F13 :

  • Android 12

SAMSUNG GALAXY F13 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY F13 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

64GB

Ram

4 Gb