Samsung galaxy f13

15,000 L

Përshkrimi Specifik:

  • Ekrani: 6,6 inç
  • Përmasat: 165.4 x 76.9 x 9.3 mm
  • Pesha: 207 g
  • Sistemi i Operimit: Android 12
  • Bateria: 6000 mAh

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Samsung galaxy f13

Përshkrimi i Produktit:

Samsung galaxy f13 në shitje nga SATURN DAY. Galaxy f13 përmban një ekran 6.6 inç, 104.9 cm2 PLS LCD me një rezolucion prej 1080 x 2408 piksele.

Pajisja mundësohet nga një procesor Octa-core (4×2.0 GHz Cortex-A55 & 4×2.0 GHz Cortex-A55). Ai gjithashtu përmban një konfigurim të trefishtë të kamerës në anën e pasme me një lente me kënd të gjerë 50 megapiksel, një lente ultra të gjerë 5 megapikselë dhe një lente thellësia 2 megapikselë. Ekziston gjithashtu një kamerë e përparme 8 megapikselë për selfie dhe video thirrje.

 

Na ndiqni ne rrjetet sociale :

Facebook | Instagram | TikTok