Samsung galaxy a03

12,285 L

Pershkrimi Specifik

 • Ekran TFT 6,5 inç
 • Procesor MediaTek Helio P35 me tetë bërthama
 • Bateria jo e lëvizshme 5000 mAh
 • Sistemi operativ: Android 11

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung galaxy a03 në shitje

Samsung galaxy a03 në shitje nga SATURNDAY. Telefoni është i pajisur me një ekran TFT 6,5 inç me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele. Pajisja mundësohet nga një procesor MediaTek Helio P35 me tetë bërthama.

Telefoni është i pajisur me një kamera të dyfishtë në anën e pasme, e cila përfshin një sensor kryesor 13 megapiksel dhe një sensor thellësie 2 megapiksel. Në pjesën e përparme ka një kamera selfie 5 megapikselë. Pajisja vjen gjithashtu me një bateri 5,000 mAh që mbështet karikimin e shpejtë 15 W dhe funksionon në Android 11 me One UI 3.1 të Samsung në krye.`

Karakteristikat

Ekrani i galaxy a03:

 • Ekran TFT 6,5 inç
 • Rezolucioni 720 x 1600 piksele
 • Raporti i pamjes 20:9
 • Prerje në stilin e pikave të ujit

Procesori i galaxy a03:

 • Procesor MediaTek Helio P35 me tetë bërthama
 • Teknologjia e procesit 12 nm
 • GPU PowerVR GE8320

Kamerat te galaxy a03 :

 • Konfigurimi i kamerës së dyfishtë në anën e pasme
 • Sensori kryesor 13 megapiksel me hapje f/2.2
 • Sensori i thellësisë 2 megapiksel me hapje f/2.4
 • Blic LED, HDR, panorama
 • Regjistrim video [email protected]
 • Kamera e përparme 5 megapikselë me hapje f/2.0

Bateria e galaxy a03:

 • Bateria jo e lëvizshme 5000 mAh
 • Mbështetje për karikim të shpejtë 15 W

Lidhshmëria:

 • Mbështetje me dy karta SIM
 • Lidhja 4G LTE
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n
 • Bluetooth 5.0
 • GPS
 • fole kufjesh 3.5 mm

Sistemi operativ:

 • Android 11 me One UI 3.1 të Samsung në krye

Karakteristika te tjera:

 • Sensori i gjurmëve të gishtërinjve i montuar në pjesën e pasme
 • Shkyçja me fytyrë
 • Akselerometër, sensor afërsie
 • E disponueshme në ngjyrat e zeza, të bardha, blu dhe të kuqe.

Samsung galaxy a03 cmimi

Për Samsung galaxy a03 cmimi është i arsyeshëm dhe i mirë treg

Na ndiqni ne rrjete sociale

Facebook | Instagram | TikTok