Ofertë!

SAMSUNG GALAXY M53

32,450 L

-4%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.7 inç
  • Processori: Mediatek MT6877 Dimensity 900
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY M53 në shitje

SAMSUNG GALAXY M53 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY M53 përmban një ekran 6.7 inç Super AMOLED Plus me një rezolucion prej 1080 x 2408 piksele.

SAMSUNG GALAXY M53 ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme 108 MP, 8 MP ultrawide, 5 MP macro dhe 5 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 32 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY M53

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY M53 :

  • Ekran  6.7 inç Super AMOLED Plus me rezolucion 1080 x 2408, 394 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY M53 :

  • Mediatek MT6877 Dimensity 900

Memoria e SAMSUNG GALAXY M53 :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY M53 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY M53 :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY M53 :

  • Android 12

SAMSUNG GALAXY M53 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY M53 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

8 Gb