Ofertë!

SAMSUNG GALAXY M32

15,950 L18,150 L

-8%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.4 inç
  • Processori: Mediatek MT6769V/CU Helio G80
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 11

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

 

SAMSUNG GALAXY M32 në shitje

SAMSUNG GALAXY M32 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY M32 përmban një ekran 6.4 inç Super AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele.

SAMSUNG GALAXY M32 ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme 64 MP, 8 MP ultrawide, 2 MP macro dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 20 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY M32

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY M32 :

  • Ekran  6.4 inç Super AMOLED Plus me rezolucion 1080 x 2400, 411 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY M32 :

  • Mediatek MT6769V/CU Helio G80

Memoria e SAMSUNG GALAXY M32 :

  • 64/128 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY M32 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY M32 :

  • Single SIM ose Dual SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY M32 :

  • Android 11

SAMSUNG GALAXY M32 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY M32 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 64GB

Ram

4 Gb, 6 Gb