SAMSUNG GALAXY M04

12,190 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.5 inç
  • Processori: Mediatek MT6765 Helio P35
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY M04 në shitje

SAMSUNG GALAXY M04 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY M04 përmban një ekran 6.5 inç PLS LCD Plus me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele.

SAMSUNG GALAXY M04 ka një konfigurim me dy kamera në anën e pasme 13 MP dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 5 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY M04

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY M04 :

  • Ekran  6.5 inç PLS LCD Plus me rezolucion 720 x 1600, 270 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY M04 :

  • Mediatek MT6765 Helio P35

Memoria e SAMSUNG GALAXY M04 :

  • 64 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY M04 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY M04 :

  • Single SIM ose Dual SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY v:

  • Android 12

SAMSUNG GALAXY M04  cmimi

Për SAMSUNG GALAXY M04 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

64GB

Ram

4 Gb