SAMSUNG GALAXY F04

12,190 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.5 inç
  • Processori: Mediatek MT6765 Helio P35
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY F04 në shitje

SAMSUNG GALAXY F04 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY F04 përmban një ekran 6.5 inç PLS LCD me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele.

SAMSUNG GALAXY F04 ka një konfigurim me dy kamera në anën e pasme 13 MP dhe 2  MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 5 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY F04

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY F04 :

  • Ekran  6.5 inç PLS LCD me rezolucion 720 x 1600, 270 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY F04 :

  • Mediatek MT6765 Helio P35

Memoria e SAMSUNG GALAXY F04 :

  • 64 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY F04 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY F04 :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY F04 :

  • Android 12

SAMSUNG GALAXY F04 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY F04 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

64GB

Ram

4 Gb