Ofertë!

SAMSUNG GALAXY A04E

9,785 L10,230 L

-7%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.5 inç
  • Processori: Mediatek MT6765 Helio P35
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY A04e në shitje

SAMSUNG GALAXY A04e ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY A04e përmban një ekran 6.5 inç PLS LCD me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele.

SAMSUNG GALAXY A04e ka një konfigurim me dy kamera në anën e pasme 13 MP dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 5 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY A04e

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY A04e :

  • Ekran  6.5 inç PLS LCD me rezolucion 720 x 1600, 270 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY A04e :

  • Mediatek MT6765 Helio P35

Memoria e SAMSUNG GALAXY A04e :

  • 32/64 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY A04e :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY A04e :

  • Single SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY A04e :

  • Android 12

SAMSUNG GALAXY A04e cmimi

Për SAMSUNG GALAXY A04e cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

32GB, 64GB

Ram

3 Gb