SAMSUNG GALAXY A03

9,545 L14,950 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.5 inç
  • Processori: Unisoc T606
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 11

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY A03 në shitje

SAMSUNG GALAXY A03 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY A03 përmban një ekran 6.5 inç PLS LCD me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele.

SAMSUNG GALAXY A03 ka një konfigurim me dy kamera në anën e pasme 48 MP dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 5 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY A03

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY A03 :

  • Ekran  6.5 inç PLS LCD me rezolucion 720 x 1600, 270 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY A03 :

  • Unisoc T606

Memoria e SAMSUNG GALAXY A03 :

  • 32/128 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY A03 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY A03 :

  • Single SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY A03 :

  • Android 11

SAMSUNG GALAXY A03 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY A03 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 32GB

Ram

2 Gb, 3 Gb, 4 Gb