XIAOMI REDMI PAD

26,450 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 10.61 inç
  • Processori:Mediatek MT8781 Helio G99
  • Bateria: 8000 mAh
  • Sistemi i Operimit:Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI REDMI PAD në shitje

XIAOMI REDMI PAD ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI REDMI PAD përmban një ekran 10.61 inç IPS LCD me një rezolucion prej 1200 x 2000 piksele.

XIAOMI REDMI PAD ka një konfigurim me një kamera në anën e pasme 8 MP. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 8 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI REDMI PAD

Ekrani  i XIAOMI REDMI PAD :

  • Ekran  10.61 inç IPS LCD me rezolucion 1200 x 2000, 220 ppi

Procesori i XIAOMI REDMI PAD :

  • Mediatek MT8781 Helio G99

Memoria e XIAOMI REDMI PAD :

  • 128 GB memorie të brendshme
  • Hapësirë ​​ruajtëse jo e zgjerueshme

Bateria e XIAOMI REDMI PAD :

  • Bateri 8000 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i XIAOMI REDMI PAD :

  • Android 12

XIAOMI REDMI PAD cmimi

Për XIAOMI REDMI PAD cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

6 Gb