Ofertë!

XIAOMI REDMI NOTE 12 PRO

25,300 L

-24%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.67 inç
  • Processori: Mediatek MT6877V Dimensity 1080
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI REDMI NOTE 12 PRO në shitje

XIAOMI REDMI NOTE 12 PRO ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI REDMI NOTE 12 PRO përmban një ekran 6.67 inç OLED me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele.

XIAOMI REDMI NOTE 12 PRO ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 50 MP,  2 MP macro dhe 8 MP ultrawide. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 16 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI REDMI NOTE 12 PRO

Ekrani  i XIAOMI REDMI NOTE 12 PRO :

  • Ekran  6.67 inç OLED me rezolucion 1080 x 2400, 395 ppi

Procesori i XIAOMI REDMI NOTE 12 PRO :

  • Mediatek MT6877V Dimensity 1080

Memoria e XIAOMI REDMI NOTE 12 PRO :

  • 256 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI REDMI NOTE 12 PRO :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI REDMI NOTE 12 PRO :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI REDMI NOTE 12 PRO :

  • Android 12

XIAOMI REDMI NOTE 12 PRO cmimi

Për XIAOMI REDMI NOTE 12 PRO cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

256GB