XIAOMI REDMI NOTE 11S

25,300 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.43 inç
  • Processori: Mediatek Helio G96
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 11

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI REDMI NOTE 11S në shitje

XIAOMI REDMI NOTE 11S ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI REDMI NOTE 11S përmban një ekran 6.43 inç AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele.

XIAOMI REDMI NOTE 11S ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme 108 MP, 8MP ultrawide, 2 MP macro dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 16 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI REDMI NOTE 11S 

Ekrani  i XIAOMI REDMI NOTE 11S :

  • Ekran  6.43 inç AMOLED me rezolucion 1080 x 2400, 409 ppi

Procesori i XIAOMI REDMI NOTE 11S :

  • Mediatek Helio G96

Memoria e XIAOMI REDMI NOTE 11S :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI REDMI NOTE 11S :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI REDMI NOTE 11S :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI REDMI NOTE 11S :

  • Android 11

XIAOMI REDMI NOTE 11S cmimi

Për XIAOMI REDMI NOTE 11S cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

8 Gb