XIAOMI REDMI A1

9,200 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.52 inç
  • Processori: Mediatek MT6761 Helio A22
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI REDMI A1 në shitje

XIAOMI REDMI A1 ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI REDMI A1 përmban një ekran 6.52 inç IPS LCD me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele.

XIAOMI REDMI A1 ka një konfigurim me dy kamera në anën e pasme 8 MP. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 5 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI REDMI A1

Ekrani  i XIAOMI REDMI A1 :

  • Ekran  6.52 inç IPS LCD me rezolucion 720 x 1600, 269 ppi

Procesori i XIAOMI REDMI A1 :

  • Mediatek MT6761 Helio A22

Memoria e XIAOMI REDMI A1 :

  • 32 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI REDMI A1 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI REDMI A1 :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI REDMI A1 :

  • Android 12

XIAOMI REDMI A1 cmimi

Për XIAOMI REDMI A1 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

32GB

Ram

2 Gb