Ofertë!

XIAOMI REDMI 9C

11,550 L

-10%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.53 inç
  • Processori:Mediatek MT6765G Helio G35
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 10

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI REDMI 9C në shitje

XIAOMI REDMI 9C ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI REDMI 9C përmban një ekran 6.53 inç IPS LCD me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele.

XIAOMI REDMI 9C ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 13 MP, 2 MP macro dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 5 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI REDMI 9C

Ekrani  i XIAOMI REDMI 9C :

  • Ekran  6.53 inç IPS LCD me rezolucion 720 x 1600, 269 ppi

Procesori i XIAOMI REDMI 9C :

  • Mediatek MT6765G Helio G35

Memoria e XIAOMI REDMI 9C :

  • 64 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI REDMI 9C :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI REDMI 9C :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI REDMI 9C :

  • Android 10

XIAOMI REDMI 9C cmimi

Për XIAOMI REDMI 9C cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

64GB

Ram

3 Gb