Ofertë!

XIAOMI REDMI 9A

8,800 L10,450 L

-16%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.53 inç
  • Processori:Mediatek MT6762G Helio G25
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 10

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI REDMI 9A në shitje

XIAOMI REDMI 9A ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI REDMI 9A përmban një ekran 6.53 inç IPS LCD me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele.

XIAOMI REDMI 9A ka një konfigurim me një kamera në anën e pasme 13 MP. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 5 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI REDMI 9A

Ekrani  i XIAOMI REDMI 9A :

  • Ekran  6.53 inç IPS LCD me rezolucion 720 x 1600, 269 ppi

Procesori i XIAOMI REDMI 9A :

  • Mediatek MT6762G Helio G25

Memoria e XIAOMI REDMI 9A :

  • 32/64 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI REDMI 9A :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI REDMI 9A :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI REDMI 9A :

  • Android 10

XIAOMI REDMI 9A cmimi

Për XIAOMI REDMI 9A cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

32GB, 64GB

Ram

2 Gb, 4 Gb