Ofertë!

XIAOMI POCO M4 PRO

19,800 L

-4%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.43 inç
  • Processori: Mediatek Helio G96
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 11

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI POCO M4 PRO në shitje

XIAOMI POCO M4 PRO ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI POCO M4 PRO përmban një ekran 6.43 inç IPS LCD me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele.

XIAOMI POCO M4 PRO ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 64 MP, 2 MP macro dhe 8 MP ultrawide. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 16 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI POCO M4 PRO

Ekrani  i XIAOMI POCO M4 PRO :

  • Ekran  6.43 inç IPS LCD me rezolucion 1080 x 2400, 409 ppi

Procesori i XIAOMI POCO M4 PRO :

  • Mediatek Helio G96

Memoria e XIAOMI POCO M4 PRO :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI POCO M4 PRO :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI POCO M4 PRO :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI POCO M4 PRO :

  • Android 11

XIAOMI POCO M4 PRO cmimi

Për XIAOMI POCO M4 PRO cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

6 Gb