XIAOMI NOTE 12C

12,075 L13,800 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.71 inç
  • Processori: Mediatek MT6769Z Helio G85
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI NOTE 12C në shitje

XIAOMI NOTE 12C ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI NOTE 12C përmban një ekran 6.71 inç IPS LCD me një rezolucion prej 720 x 1650 piksele.

XIAOMI NOTE 12C ka një konfigurim me dy kamera në anën e pasme 50 MP dhe 0.08 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 5 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI NOTE 12C

Ekrani  i XIAOMI NOTE 12C :

  • Ekran  6.71 inç IPS LCD me rezolucion 720 x 1650, 268 ppi

Procesori i XIAOMI NOTE 12C :

  • Mediatek MT6769Z Helio G85

Memoria e XIAOMI NOTE 12C :

  • 64/128 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI NOTE 12C :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI NOTE 12C :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI  NOTE 12C :

  • Android 12

XIAOMI NOTE 12C cmimi

Për XIAOMI NOTE 12C cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 64GB