XIAOMI Mi 10T

35,650 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.67 inç
  • Processori: Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 5G
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 10

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI Mi 10T në shitje

XIAOMI Mi 10T ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI Mi 10T përmban një ekran 6.67 inç IPS LCD me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele.

XIAOMI Mi 10T ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 48 MP,  5 MP macro dhe 13 MP ultrawide. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 20 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI Mi 10T

Ekrani  i XIAOMI Mi 10T :

  • Ekran  6.67 inç IPS LCD me rezolucion 1080 x 2400, 395 ppi

Procesori i XIAOMI Mi 10T :

  • Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 5G

Memoria e XIAOMI Mi 10T :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI v :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI Mi 10T :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI Mi 10T :

  • Android 10

XIAOMI Mi 10T cmimi

Për XIAOMI Mi 10T cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

8 Gb