Ofertë!

XIAOMI 12T PRO

48,950 L

-5%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.67 inç
  • Processori: Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

XIAOMI 12T PRO në shitje

XIAOMI 12T PRO ne shitje nga SATURNDAY. XIAOMI 12T PRO përmban një ekran 6.67 inç AMOLED me një rezolucion prej 1220 x 2712 piksele.

XIAOMI 12T PRO ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 200 MP,  2 MP macro dhe 8 MP ultrawide. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 20 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të XIAOMI 12T PRO

Ekrani  i XIAOMI 12T PRO :

  • Ekran  6.67 inç AMOLED me rezolucion 1220 x 2712, 395 ppi

Procesori i XIAOMI 12T PRO :

  • Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1

Memoria e XIAOMI 12T PRO :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e XIAOMI 12T PRO :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e XIAOMI 12T PRO :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i XIAOMI 12T PRO :

  • Android 12

XIAOMI 12T PRO cmimi

Për XIAOMI 12T PRO cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

8 Gb