SAMSUNG TAB S8 PLUS 5G

90,850 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 12.4 inç
  • Processori: Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1
  • Bateria: 10090 mAh
  • Sistemi i Oprimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy TAB S8 PLUS në shitje

Samsung Galaxy TAB S8 PLUS ne shitje nga SATURNDAY. Galaxy TAB S8 PLUS përmban një ekran 12.4 inç Super AMOLED me një rezolucion prej 1200 x 1920 piksele.

Galaxy TAB S8 PLUS ka një konfigurim me dy kamera në anën e pasme 13 MP dhe 6 MP. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 12 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të Galaxy TAB S8 PLUS

Ekrani i Galaxy TAB S8 PLUS :

  • Ekran  12.4 inç Super AMOLED me rezolucion 1752 x 2800, 266 ppi

Procesori i Galaxy TAB S8 PLUS :

  • Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1

Memoria e Galaxy TAB S8 PLUS :

  • 128 GB memorie të brendshme
  • Hapësirë ​​ruajtëse jo e zgjerueshme

Bateria e Galaxy TAB S8 PLUS :

  • Bateri 10090mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i Galaxy TAB S8 PLUS :

  • Android 12

Samsung Galaxy TAB S8 PLUS cmimi

Për Samsung Galaxy TAB S8 PLUS cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

6 Gb