SAMSUNG S9 PLUS VITRINE

16,675 L

Përshkrimi i Produktit

 • Ekrani: 6.2 inç Super AMOLED
 • Procesori: Exynos 9810 Octa
 • Kamera e pasme: 12MP
 • Sistemi operativ: Android 8.0 Oreo

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Samsung Galaxy S9 PLUS

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy S9 PLUS vitrine në shitje

Samsung Galaxy S9 PLUS në shitje nga SATURNDAY. Galaxy S9 përmban një ekran Super AMOLED 5,8 inç me një rezolucion prej 1440 x 2960 piksele, duke ofruar ngjyra të gjalla dhe detaje të mprehta. Pajisja mundësohet ose nga një procesor Exynos 9810 i Samsung.

 

Karakteristikat te Galaxy S9 PLUS

Ekrani:

 • Ekran 6.2 inç Super AMOLED me një rezolucion prej 1440 x 2960 piksele

Procesori:

 • Procesori Samsung Exynos 9810 (në varësi të rajonit)

Kamera e pasme:

 • Sensori 12 megapiksel me një hapje të ndryshueshme prej f/1.5 në f/2.4
 • Stabilizimi optik i imazhit
 • Dual Pixel PDAF (fokus automatik me zbulimin e fazës)

Kamera perballe:

 • Sensori 8 megapiksel
 • Fokusimi automatik

Bateria:

 • Bateria jo e lëvizshme 3,500 mAh
 • Karikimi i shpejtë (Quick Charge 2.0)
 • Karikimi me valë (standardet Qi)

Lidhshmëria:

 • 4G LTE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, NFC, GPS, USB Type-C

Sensorët:

 • Skaneri i irisit, skaner i gjurmëve të gishtërinjve (i montuar në pjesën e pasme), akselerometër, xhiro, afërsia, busull, barometër, rrahjet e zemrës, SpO2

Sistemi operativ:

 • Android 8.0 Oreo (i përmirësuar në Android 10 me One UI 2.0)

Dimensionet:

 • 158.1 x 73.8 x 8,5 mm

Samsung Galaxy S9 PLUS cmimi

Për Samsung Galaxy S9 PLUS cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok

Informacion shtesë

Memorie

64GB

Ram

4 Gb