SAMSUNG NOTE20 ULTRA 5G

46,000 L49,450 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6,9 inç
  • Processori: Samsung Exynos 990
  • Bateria: 4500 mAh
  • Sistemi i Oprimit: Android 10

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy NOTE20 ULTRA 5G në shitje

Samsung Galaxy NOTE20 ULTRA 5G ne shitje nga SATURNDAY. Galaxy NOTE20 ULTRA 5G përmban një ekran 6.7 inç Dynamic AMOLED 2X me një rezolucion prej 3200 x 1440 piksele, një shpejtësi rifreskimi 120 Hz dhe mbështetje për HDR10+. Pajisja ka një kornizë alumini dhe mbrohet nga Gorilla Glass Victus si në pjesën e përparme ashtu edhe në pjesën e pasme.

Galaxy NOTE20 ULTRA 5G ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme, i cili përfshin një sensor primar 108 MP, një lente ultra të gjerë 12MP dhe nje lente telefoto 12 MP që ofrojnë respektivisht zmadhim optik 3x dhe 10x. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 10 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të Galaxy NOTE20 ULTRA 5G

Ekrani i Galaxy NOTE20 ULTRA 5G:

  • Ekran 6,9 inç Dynamic AMOLED 2X me rezolucion 3088 x 1440, 496 ppi
  • Shkalla e rifreskimit përshtatës 120 Hz
  • Mbështetje HDR10+
  • Mbrojtje Corning Gorilla Glass Victus

Procesori i Galaxy NOTE20 ULTRA 5G:

  • Exynos 990

Memoria e Galaxy NOTE20 ULTRA 5G:

  • 128 GB memorie të brendshme
  • Hapësirë ​​ruajtëse jo e zgjerueshme

Bateria e Galaxy NOTE20 ULTRA 5G:

  • Bateri 4500 mAh me karikim të shpejtë dhe mbështetje për karikim me valë

Sistemi operativ i Galaxy NOTE20 ULTRA 5G:

  • Android 10

Lidhshmëria e Galaxy NOTE20 ULTRA 5G:

  • Bluetooth 5.0
  • NFC
  • Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
  • USB-C
  • Lidhja 5G

Samsung Galaxy NOTE20 ULTRA 5G cmimi

Për Samsung Galaxy NOTE20 ULTRA 5G cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 256GB

Ram

12GB