Ofertë!

SAMSUNG GALAXY S23

55,105 L98,785 L

-20%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.1 inç
  • Processori: Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2
  • Bateria: 3900 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 13

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY S23 në shitje

SAMSUNG GALAXY S23 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY S23 përmban një ekran 6.1 inç Dynamic AMOLED 2X me një rezolucion prej 1080 x 2340 piksele.

SAMSUNG GALAXY S23 ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 50 MP, 12 MP ultrawide dhe 10 MP telephoto. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 12 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY S23

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY S23 :

  • Ekran  6.1 inç Dynamic AMOLED 2X me rezolucion 1080 x 2340, 425 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY S23 :

  • Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2

Memoria e SAMSUNG GALAXY S23 :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY S23 :

  • Bateri 3900 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY S23 :

  • Single SIM ose Dual SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY S23 :

  • Android 13

SAMSUNG GALAXY S23 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY S23 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 256GB, 512 GB

Ram

12GB, 8 Gb