Ofertë!

Samsung Galaxy S23 ULTRA i Ri

76,735 L84,975 L

-11%

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY S23 ultra në shitje

SAMSUNG GALAXY S23 ultra ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY S23 ultra përmban një ekran 6.8 inç Dynamic AMOLED 2X me rezolucion 1440 x 3088 pixel 550 ppi

SAMSUNG GALAXY S23 ultra ka një konfigurim me kater kamera në anën e pasme 200 MP, 10 MP periscope telephoto dhe 10 MP telephoto 12 MP Super Steady Video . Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 12 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY S23 ultra

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY S23 ultra :

  • Ekran  6.8 inç Dynamic AMOLED 2X me rezolucion 1440 x 3088 pixel 550 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY S23 ultra :

  • Octa-core (1×3.36 GHz Cortex-X3 & 2×2.8 GHz Cortex-A715 & 2×2.8 GHz Cortex-A710 & 3×2.0 GHz Cortex-A510)

Memoria e SAMSUNG GALAXY S23 ultra :

  • 256GB, 512GB, 1 TB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY S23 ultra :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY S23 ultra:

  • Single SIM ose Dual SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY S23  ultra:

  • Android 13

SAMSUNG GALAXY S23 ultra cmimi

Për SAMSUNG GALAXY S23 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

256GB, 512 GB

Ram

12GB, 8 Gb