SAMSUNG GALAXY F42 5G

21,275 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.6 inç
  • Processori: Mediatek MT6833 Dimensity 700
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 11

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY F42 në shitje

SAMSUNG GALAXY F42 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY F42 përmban një ekran 6.6 inç TFT LCD me një rezolucion prej 1080 x 2408 piksele.

SAMSUNG GALAXY F42 ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 64 MP, 5 MP ultrawide dhe 2  MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 8 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY F42

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY F42 :

  • Ekran  6.6 inç TFT LCD me rezolucion 1080 x 2408, 400 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY F42 :

  • Mediatek MT6833 Dimensity 700

Memoria e SAMSUNG GALAXY F42 :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY F42 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY F42 :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY F42 :

  • Android 11

SAMSUNG GALAXY F42 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY F42 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

6 Gb