SAMSUNG GALAXY F23

20,125 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.6 inç
  • Processori: Qualcomm SM7225 Snapdragon 750G
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY F23 në shitje

SAMSUNG GALAXY F23 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY F23 përmban një ekran 6.6 inç PLS LCD me një rezolucion prej 1080 x 2408 piksele.

SAMSUNG GALAXY F23 ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 50  MP, 8 MP ultrawide dhe 2  MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 8 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY F23

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY F23 :

  • Ekran  6.6 inç PLS LCD me rezolucion 1080 x 2408, 400 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY F23 :

  • Qualcomm SM7225 Snapdragon 750G

Memoria e SAMSUNG GALAXY F23 :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY F23 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY F23 :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY F23 :

  • Android 12

SAMSUNG GALAXY F23 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY F23 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

6 Gb