SAMSUNG GALAXY A53

33,350 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.5 inç
  • Processori: Exynos 1280
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY A53 në shitje

SAMSUNG GALAXY A53 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY A53 përmban një ekran 6.5 inç Super AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele.

SAMSUNG GALAXY A53 ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme 64 MP, 12 MP ultrawide, 5 MP macro dhe 5 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 32 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY A53

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY A53 :

  • Ekran  6.5 inç Super AMOLED me rezolucion 1080 x 2400, 405 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY A53 :

  • Exynos 1280

Memoria e SAMSUNG GALAXY A53 :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY A53 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY A53 :

  • Single SIM ose Dual SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY A53 :

  • Android 12

SAMSUNG GALAXY A53 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY A53 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

8 Gb