SAMSUNG GALAXY A52s 5G

32,200 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.5 inç
  • Processori: Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 5G
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 11

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY A52s në shitje

SAMSUNG GALAXY A52s ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY A52s përmban një ekran 6.5 inç Super AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele.

SAMSUNG GALAXY A52s ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme 64 MP, 12 MP ultrawide, 5 MP macro dhe 5 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 32 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY A52s

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY A52s :

  • Ekran  6.5 inç Super AMOLED me rezolucion 1080 x 2400, 405 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY A52s :

  • Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 5G

Memoria e SAMSUNG GALAXY A52s :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY A52s :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY A52s :

  • Single SIM ose Dual SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY A52s :

  • Android 11

SAMSUNG GALAXY A52s cmimi

Për SAMSUNG GALAXY A52s  cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

8 Gb