SAMSUNG GALAXY A32

22,425 L25,875 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.4 inç
  • Processori: Mediatek MT6769V/CU Helio G80
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 11

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY A32 në shitje

SAMSUNG GALAXY A32 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY A32 përmban një ekran 6.4 inç Super AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele.

SAMSUNG GALAXY A32 ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme 64 MP, 8 MP ultrawide, 5 MP macro dhe 5 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 20 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY A32

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY A32 :

  • Ekran  6.4 inç PLS LCD me rezolucion 1080 x 2400, 411 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY A32 :

  • Mediatek MT6769V/CU Helio G80

Memoria e SAMSUNG GALAXY A32 :

  • 64/128 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY A32 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY A32 :

  • Single SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY A32 :

  • Android 11

SAMSUNG GALAXY A32 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY A32 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 64GB

Ram

4 Gb, 6 Gb