Ofertë!

SAMSUNG GALAXY A24

17,490 L19,055 L

-8%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.5 inç
  • Processori: Mediatek MT8781 Helio G99
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 13

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY A24 në shitje

SAMSUNG GALAXY A24 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY M14 përmban një ekran 6.5 inç Super AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2340 piksele.

SAMSUNG GALAXY A24 ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 50 MP, 5 MP ultrawide dhe 2  MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 13 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY A24

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY A24 :

  • Ekran  6.5 inç Super AMOLED me rezolucion 1080 x 2340, 396 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY A24 :

  • Mediatek MT8781 Helio G99

Memoria e SAMSUNG GALAXY A24 :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY A24 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY A24 :

  • Single SIM ose Dual SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY A24 :

  • Android 13

SAMSUNG GALAXY A24 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY A24 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

4 Gb, 6 Gb