Ofertë!

SAMSUNG GALAXY A14 4G

13,780 L15,158 L

-14%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.6 inç
  • Processori: Mediatek MT6769 Helio G80
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 13

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY A14 në shitje

SAMSUNG GALAXY A14 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY A14 përmban një ekran 6.6 inç PLS LCD me një rezolucion prej 1080 x 2408 piksele.

SAMSUNG GALAXY A14 ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 50 MP,5 MP ultrawide dhe 2 MP macro. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 13 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY A14

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY A14 :

  • Ekran  6.6 inç PLS LCD me rezolucion 1080 x 2408, 400 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY A14 :

  • Mediatek MT6769 Helio G80

Memoria e SAMSUNG GALAXY A14 :

  • 64/128 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY A14 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY A14 :

  • Single SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY A14 :

  • Android 13

SAMSUNG GALAXY A14 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY A14 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 64GB

Ram

4 Gb