OPPO A9

18,400 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.5 inç
  • Processori: Qualcomm SDM665 Snapdragon 665
  • Bateria:  5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 9.0

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

OPPO A54 në shitje

OPPO A54 ne shitje nga SATURNDAY. OPPO A54 përmban një ekran 6.5 inç IPS LCD me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele.

OPPO A54 ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme 48 MP, 8 MP ultrawide 2 MP macro dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 16 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të OPPO A54

Ekrani  i OPPO A54 :

  • Ekran  6.5 inç IPS LCD me rezolucion 720 x 1600, 270 ppi

Procesori i OPPO A54 :

  • Qualcomm SDM665 Snapdragon 665

Memoria e OPPO A54 :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e OPPO A54 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i OPPO A54 :

  • Android 9.0

OPPO A54 cmimi

Për OPPO A54 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

4 Gb